Ilustrace pro firmy i jednotlivce

Vždy je radost, když se mi někdo ozve se svým úžasným nápadem a začneme na něm pracovat. Díky zakázkám se setkávám s rozličnými požadavky, které mi rozšiřují obzory. 

Albi rodinka

Měla jsem tu čest vytvořit Albi rodinku a tím se tak spolupodílet na tváři firmy. Celkem vzniklo asi 15 ilustrací, které Albi používá ve svých obchodech, na veletrzích, e-shopu, facebooku, tištěných materiálech apod.

Banh-mi-ba

U příležitosti otevření pobočky na letišti Praha mě společnost Banh-mi-ba oslovila s několika projekty- kresbami jídel, kresleného příběhu společnosti aj. Ilustrace mají primárně sloužit k výzdobě interiéru.

Ilustrace do Časopisu Pro vás od Českých drah

Od srpna roku 22 vytvářím měsíčně dvě ilustrace pro časopis Českých drah. A to pro rubriky Hezky česky a Případy inspektora Bohemíra. Doufám, že vám zpestřují cesty vlakem :-)!

GEIS facebook

Geis je takový “můj klient” v agentuře. Táhneme spolu ten facebook už nějaký pátek. 

Vymysleli jsme maskota Geismana, který prezentuje výhody logistiky. 

Můj úkol je ale hlavně dělat posty zajímavé a krásné a zároveň souznící s firemní identitou.

Ilustrace na web 25 energy

Firma podnikající v oblasti Solární energie 25 energy s.r.o. vyráběla zbrusu nový web. 

Zakázka obsahovala větší počet ilustrací pro jednotlivé podstránky.

Zvolila jsem jednoduchý moderní styl- i z toho důvodu, že nekteré kresby bylo potřeba animovat. Také umírněnou barevnost vycházející z loga společnosti.

Na Zemi Výstava Móda 2.1
Výstava Móda 2.1

Organizace Na Zemi pravidelně vytváří výukové materiály a rozšiřuje povědomí o méně známých aspektech ničivých dopadů lidského společenství a obecně otázkách ekologie a udržitelnosti.

Mě oslovila tato organizace s velmi zajímavým projektem o udržitelnosti Módy.

V ilustracích jsem použila textilní texturu a snažila jsem se metaforicky a přitom názorně přiblížit texty, které jsou obsahem této výstavy.

Brumík

Od roku 2021 se Brumík rozhodl spojít síly s Bobem a Bobkem a vznikly krásné obaly, posty, stojany, dárečky atd., za jejichž návrhy stojím.

Soral a Hanzlík medical s.r.o

Firma Soral a Hanzlík mě oslovuje průběžně. 

Většinou se jedná o názorné didaktické kresby užití polohovacích pomůcek, občas spolupracujeme na obalech katalogů, kde je opět nejdůležitější didaktická část- užití produktů pro určitou situaci a fyzický stav pacienta, ale také jsem zpracovávala ilustrace na web nebo ikonky…

Prostě, komplexní spolupráce.

 

Ořechová másla

Majitelka firmy Verča se mi ozvala, že rozjíždí výrobu jejích výborných másel profesionálně a na mně bylo vymyslet jí etikety ke všem zajímavým různorodým druhům.  Zároveň upravit etikety pro různé sklenice a vytvořit třeba i obal na dárkovou sadu.

Čokolády ELEOS

Návrhy etiket byly opravdu zábava!

Čokolády Eleos přišly s boby z různých zemí a bylo potřeba rozlišit původ každé tabulky.

Tahlo

Společnost Tahlo mě oslovila kvůli designu obalu. Nakonec jsem připravovala také komplexní vektorovou ilustraci, která se dá rozebrat a používat ve firemní grafice po jednotlivých scénkách.

Král sýrů

Návrh ilustrací pro web krále sýrů.

Volila jsem jednoduché perokresby, které podtrhnou tradici, protože mají staromódní patinu, ale zároveň nepřekřičí to, co je důležité.

Little Tobi

Byl potřeba nový, moderněji pojatý obal na dětské podsedáky.

S klientem jsme zvolili jednoduché minimalistické ilustrace, které krásně doplnily produktové fotky. Výsledek tak působí hravě, ale moderně.

Lyonis

Lyonis vyrábí krásné sady magnetických plánovacích kalendářů pro různě staré děti i pro celou rodinu a k nim- spousty a spousty magnetek.

Moc ráda s nimi spolupracuji, průběžně je pořád něco potřeba :-).

Koukněte sami…

Heureka instastories

K Heurece jsem se dostala v agentuře a postupně se z ní stal “můj klient”. Za ty roky jsme toho spolu udělali dost, ale tyhle storiečka jsou prostě nejpovedenější :-).