Ilustrace pro firmy i jednotlivce

V této sekci najdete jak ilustrace firemní- tedy ty, které jsou součástí vizuální komunikace firmy, tak také ilustrace produktů, kde mě milí tvůrci či výrobci oslovili s žádostí o spolupráci. Všechny tyto ilustrace spojuje to, že jsou většinou komerční- ať už pro marketingové účely či na produkty k prodeji. Často prochází delším procesem připomínkování, (než např. obrázky, které najdete v sekci Ilustrace pro děti). Ke každé společnosti se snažím přistupovat individuálně, pokud existuje nějaké manuál, držím se ho a snažím se najít takový přístup ke kresbě, aby souznil s duší společnosti nebo účelem výrobku.

Albi rodinka

Měla jsem tu čest vytvořit Albi rodinku a tím se tak spolupodílet na tváři firmy. Průběžně vznikají nové a nové scénky, které Albi používá ve svých obchodech, na veletrzích, e-shopu, facebooku, tištěných materiálech apod.

Banh-mi-ba

U příležitosti otevření pobočky na letišti Praha mě společnost Banh-mi-ba oslovila s několika projekty- kresbami jídel, kresleného příběhu společnosti aj. Ilustrace mají primárně sloužit k výzdobě interiéru.

Canami

Značka Canami se rozhodla přejít na uvolněnější vizuální komunikaci a oslovila mě se žádostí o uhlové ilustrace pro web a design obalů.

 

GEIS facebook

Pro facebook společnosti Geis vytvářím facebookové posty již pár let.

Barevně vycházím z palety loga firmy rozšířené o odstíny a sem tam s pár barvami navíc.

 

Ilustrace na web 25 energy

Firma podnikající v oblasti Solární energie 25 energy s.r.o. vyráběla zbrusu nový web. 

Zakázka obsahovala větší počet ilustrací pro jednotlivé podstránky.

Zvolila jsem jednoduchý moderní styl- i z toho důvodu, že nekteré kresby bylo potřeba animovat. Také umírněnou barevnost vycházející z loga společnosti.

Ořechová másla

Majitelka firmy Verča se mi ozvala, že rozjíždí výrobu jejích výborných másel profesionálně a na mně bylo vymyslet jí etikety ke všem zajímavým různorodým druhům.  Každá příchuť má svého panáčka a dodnes se jejich klub rozrůstá. Každé příchuti je také potřeba definovat barvy a připravit tisková data etiket na různé gramáže. Občas řešíme i jiné tiskoviny jako např. dárkové krabičky nebo bannery na web apod.

Tahlo

Společnost Tahlo mě oslovila kvůli designu obalu. Nakonec jsem připravovala také komplexní vektorovou ilustraci, která se dá rozebrat a používat ve firemní grafice po jednotlivých scénkách.

Tím však naše spolupráce neskončila a dodnes občas řešíme nějaké nové tiskoviny aj.

Soral a Hanzlík medical

S firmou Soral a Hanzlík spolupracuji řadu let. 

Většinou se jedná o názorné didaktické kresby užití polohovacích pomůcek, občas spolupracujeme na obalech katalogů, kde je opět nejdůležitější didaktická část- užití produktů pro určitou situaci a fyzický stav pacienta, ale také jsem zpracovávala ilustrace na web nebo ikonky…

 

Hinna.

Už je tomu pár let, co vznikla společnost Hinna, která vyrábí kvalitní trička s minimalistickým potiskem. Část těchto potisků jsem pro Hinnu zpracovala a další stále vznikají.

Zábavný sud

Firma Zábavný sud dostála svému jménu a vyrábí originální sudy na principu únikových her, ve kterých je překvapení případně do nich můžete umístit něco sami a použít je tak jako originální obal na dárek.

Pro Zábavný sud jsem zpracovala logo, několik pozic maskota, bannery na web aj.

Čokolády ELEOS

Návrhy etiket byly opravdu zábava!

Čokolády Eleos přišly s boby z různých zemí a bylo potřeba rozlišit původ každé tabulky.

Little Tobi

Byl potřeba nový, moderněji pojatý obal na dětské podsedáky.

S klientem jsme zvolili jednoduché minimalistické ilustrace, které krásně doplnily produktové fotky. Výsledek tak působí hravě, ale moderně.

Translate »