Knihy a ilustrace pro děti

Zde najdete mé hobby v oboru. Chcete mě oslovit s ilustracemi knihy? Produktů pro děti? Hurá do toho!

Knížky a další dětskou ilustraci, prostě vše, kde jsem dostala volnou ruku, jsem se rozhodla nerozdělovat, najdete tady tedy jak knížky, tak i další produkty a to tak, jak šel čas. Pozpátku :-).

Klasické hry pro děti od Albi

Albi.cz mě oslovilo s designem klasických her- Člověče nezlob se, Hadi a žebříky a Dáma. Zadání znělo- zvířátkově! A jinak jsem měla vonou ruku. A takhle to dopadlo :-). Děkuji Albi za krásnou spolupráci.

Nálepky na zeď

Printerio.cz mi nabídlo možnost navrhnout si samolepky na zeď do dětských pokojíčků. Nakonec ze spolupráce vzniklo více motivů.

Vánoční kouzlo

Knížku s krásným vánočním příběhem Vánoční kouzlo Ivety Poláčkové vydalo nakladatelství Fragment v roce 2021. Tato knížka byla specifická, protože kombinuje barevné a černobílé stránky. Ilustrace jsem proto zpracovávala s obtahovou linkou, aby působily jednotně.

Tematické doplňky na dětské oslavy

S lachentutgut.de spolupracuji už delší dobu- od roku 2020. 

Při práci na různých tématech dětských oslav jsem dostala volnou roku.  Začali jsme asi s pěti a postupně vznikají stále další.

Ke každému tématu vzniká pozvánka, taštička, různé girlandy a ozdoby na dort, později kufříky, ubrousky apod.

O Diviši Divotvorovi a jiné pohádky

Volné pokračování Divotvorných příběhů autorky Lucie Křesťanové najdete v knížce O Diviši Divotvorovi a jiné pohádky.  Knížka je plná skřítků a různých podivných stvoření a já si práci na ní moc užívala, protože jak nakladatel, tak autorka textu, mi dali volnou ruku. To se potom vymýšlí strašidla jedna radost!

Knížka je zpracována digitálně, bez obtahové linky s texturou.

Vydáno: 2020

Nakladatelství: Česká citadela

Malpanela VII.

Nevím, jak vy, ale když se mě někdo zeptal, čím chci být, až budu velká, odpovídala jsem, že princeznou.

Nahlédnout do tohoto světa jsem mohla díky autorce Andree Gruntové a její knížce o princenzně Malpanele VII.

Vydáno: 2020

Divotvorné příběhy

První knížka autorky Lucie Křesťanové, která se mi dostala pod ruku je plná milých pohádek a příhod s různými kouzelnými bytostmi.

Vymýšlet, jak tato stvoření asi vypadají byla krásná a zábavná práce a doufám, že se díky mým ilustracím dětem do tohoto kouzelného světa podaří nakouknout se mnou.

Vydáno: 2019

Nakladatelství: Česká citadela

Čáry, máry, kůň

S ilustrací mé prvotiny mě oslovilo nakladatelství Fragment. Autorka Magdaléna Katolická si přála, aby ilustrace k příběhu kouzelného koníka byly akvarelové. Její přání jsem jí splnila a doufám, že knížka potěší všechny malé čtenáře.

Vydáno: 2018